A jsme tadýýýýýýý!!!!!
Cesta proběhla v duchu očekávání, těšení a diskusí co bude, jak bude, kdo s kým, samozřejmě přišel na přetřes i jídelníček, což je překvápko. Před obědem kontrola okolí, jestli les je tam, kde jsme jej nechali loni, jestli loňské domečky vydržely – nevydrželi, proto padl plán na odpoledne: jdeme postavit domečky zvířátkům, rozuměj těm našim malým, hračkovým, nabaleným ve školce. Dnes to bude zkouška, protože zítra stavíme teepe pro nás, členy indiánského kmene – jméno bude zvoleno večer při první kmenové radě.
Oběd snězen beze zbytku: čočková polévka s párečkem, někteří s přídavkem, na druhé kuřecí nudličky s omáčkou, rýží a móóóc dobrým salátkem. Dostali jsme hned na úvod pochvalu, že jsme skvěle vychovaní, umíme dodržovat pravidla stolování, jsme samostatní v přinášení a odnášení jídla a nádobí.
Nyní odpočinek, někteří už „zalomili“ a my třídíme obdržené písemnosti a léky.
Děti vysmáté, spokojené, my prozatím také  😍😎💃🐴🐜🦋🦆🐝

A je tady druhý díl info z naší indiánské výpravy…dospělácká část výpravy má lehké obavy, že ten týden tady je málo na splnění všech aktivit, které jsme si naplánovaly 🌞ovšem děti jsou statečné, vytrvalé a nadšené, odpoledne postavily takové úžasné domečky, že mám pocit, že v nich třímají skryté naděje naší architektury….večer skvělý, udělali jsme si čelenky a dali indiánská jména…potom sprchování, pohádka, mazlíkování, opusinkovala jsem, s dovolením, a v zastoupení celé Žirafy, s Kubáskem jsem poležela asi 10 minut a byl v říši snění….závěr celého dne: v půl deváté spánkem spravedlivým spala celá chata! Takže recept dne: dlouhá chůze, vzduch a zdravá strava….
P.S. jestli máte strach, že dětí nejí, pletete se….mají velký apetit…