Jsme poctěni, že paní starostka najde ve svém plném harmonogramu chvilku pro předání dárku našim pasovaným předškolákům. Dnešní pasování bylo slavnostnější o ocenění třídy Lvíčata a jejího úspěšného příspěvku „Malí pekaři ze Špálovky“, umístili se na druhém místě. Obdrželi dárečky a také finanční odměnu, paní učitelky ji dostanou na své účty a třída si obdržený peněžní obnos využije na vybavení třídy. Poté už se program posunul k pasování….a není cesty zpět, naši předškoláci se dnešním dnem definitivně posunuli blíže ke školním lavicím….no a po pasování už jsme se jen bavili, veselili, dobře pojedli a spokojeně zažívali pohody na školní zahradě a terase u bufetíku s dobrůtkama. Věříme, že jste si slavnost užili a těšíme se na podzim na viděnou. Ti, kteří budete ve škole, rádi vás mezi sebou také uvidíme!