5.den

5.zpravodajství ze svahu

Dnes naposled odvezl odvážnou partičku lyžařů na svah. Někteří nemohli ani dospat, dnes totiž vrcholí celotýdenní trénik na svahu ZÁVODY. Nejdříve klasická rozcvička, poté několik jízd abychom si osahali dnešní sníh, začalo totiž mírně pršet a mlžit, což kvalitu sněhu samozřejmě ovlivnilo.
Ve finále všichni projeli určenou trasou, super bylo, že závody byly komentované, diváci věděli kdo je na trati, děti dostávali od reportéra podporu, byla nainstalována i časomíra, což dětem dodávalo větší pocit opravdovosti.
Tento fakt mne uvedl ještě ve větší zmatek, kterou ze společností poskytujících lyžařský výcvikový kurz pro MŠ vyhodnotit jako více vyhovující. K současné mám určité organizační připomínky,…na druhou stranu mám velký palec nahoru za skvělá přístup k dětem a stylu výcviku. Za ty vlastně jen čtyři dny se i úplní začátečníci přesunuli z malého výcvikového kopečku na velký svah a zvládli samostatně jízdu na pomě.
Napíšu zpětnou vazbu s doporučením organizátorovi – jsem se přistihla, že postupuji jako při hospitačním zápisu – uvidíme reakci a dám Skalce ještě jednu šanci
VELKÉ PODĚKOVÁNÍ všem rodičům, kteří se účastnili pátečních závodů a byli mi nápomocni při starosti o svačící děti, měla jsem prostor na pořízení dostatečného materiálu na film. Vážím si vašeho přístupu a profesně mne těší, že je mezi pedagogy, a rodiči dobrá spolupráce a jednáme spolu na úrovni partnerů.
Děkuji všem za důvěru a svěření vašich zlatíček do naší péče i v případě lyžařského výcviku.
Hádanka dne, čí je to taťka na svahu?

A protože čas běží, nezapomeňte, že v úterý začíná výcvik plavecký