Květen 2024

Měsíc utekl jako voda a máme tady konec května.

Provázela nás tato témata:

MAMINKA MÁ SVÁTEK, kdy jsme se zaměřili na naši rodinu, členy rodiny. Také nechybělo vytvoření dárečků pro naše maminky.

V rámci blížící se diagnostiky následovalo CO UŽ ZNÁM A DOVEDU – kdy jsme pozorovali jemnou motoriku děti – stříhání, lepení,  vývoj kresby a manipulaci s drobnými předměty, dále předmatematické dovednosti – stavby s určitými kritérií jako jsou počty, barvy. Nechyběla ani prostorová orientace, apod.

Následovalo téma ROZMARNÉ POČASÍ, kdy jsme tematicky tvořili, diskutovali o počasí a samozřejmě počasí pozorovali.

Konec měsíce jsme završili odměnou pro děti k příležitosti Dni dětí, kdy jsme si společně vychutnali nanuk a strávili celé dopoledne na dětském hřišti.

Teď už se pomalu těšíme na dobrodružství, jaká nám přinese měsíc červen a také blížící se léto a s ním spojené PRÁZDNINY.

foto: