Zahradní slavnost + pasování předškoláků 2024

Dne 13.6.2024 proběhla na zahradě MŠ slavnost, která se nesla v pirátském a námořnickém tématu, spojena s pasováním předškolákům,, kteří od září usednou v lavicích základních škol a nultých ročníků. Pro rodiče si předškoláci připravili pirátský taneček a básničku. Poté se přešlo na samotné pasování. Nejen pro rodiče to byl dojemný okamžik, ale i pro zaměstnance školky, kteří vyprovodili předškoláky na jejich další životní etapu. Po celé odpoledne mohli rodiče společně s dětmi plnit připravené stanoviště a to třeba – společné přenášení nádob s vodou, házení na barely, přecházení přes vodu, hledání pokladu v písku a další… Občerstvení a pitný režim byl zajištěn místní kuchyní, kde paní kuchařky připravily např. tematické muffiny… Každá maska byla odměněna :-)… Odpoledne jsme si užili v přátelské atmosféře.