ZÁŘÍ 2024

VÍTÁME TĚ MEZI NÁMI

…Jako mrknutím oka tady máme konec září!…

Celý měsíc se nesl v duchu seznamování s novými kamarády, paními učitelkami, ale také se školkou a režimem naší třídy.

Mezi námi jsme přivítali 6 nových dětí, kdy některé z nich jsme poznali už v minulém školním roce v době konání Rodičovského klubíku. Děti tak měly nástup do MŠ alespoň o něco příjemnější v tom, že už nás a prostory třídy znaly. 🙂

Během celého měsíce jsme si hodně hráli, objevovali nové hračky a pomůcky v centrech aktivit. Nechyběly společné hry, zpěv s hudebními nástroji a dokonce tanečky na moderní písničky formou známých tanečních videí (Just Dance).

Společnými silami jsme tvořili třídní pravidla, pro lepší a příjemnější soužití na naší třídě. Ty jsme si zdramatizovali, nakreslili a dokonce i vyfotili, jako pomůcku pro naše každodenní připomenutí.

Celý měsíc nám počasí přálo, proto jsme snad každičký den byli na naší zahradě, kde jsme si hráli na pískovišti, objevovali zákoutí školní zahrady, jezdili na skluzavkách, kreslili, hráli si s míči apod.

Chodili jsme na procházky po okolí MŠ, navštívili dětské hřiště, park – Komenského sady a dokonce sbírali kaštany, které budeme využívat následující měsíc jako všestrannou pomůcku např. na cvičení, tvoření apod.

Září hodnotíme jako velmi povedené, plné energie, zážitků a dojmů 🙂